Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Niedziałki – Oferty sprzedaży i najmu domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Chańcza(Niedziałki + 23 km)

465 000 zł110 m² 4 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, całorocznego domu w stanie surowym zamkniętym w malowniczej miejscowości Chańcza, gmina Raków, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Leszczynek

Leszczynek(Niedziałki + 22 km)

2 490 000 zł317 m² 7 854,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Sprzedam dom na dużej działce 6300 mkw. w Leszczynku - Kutno Gmina. Bardzo dobra lokalizacja pomiędzy drogą wojewódzką i drogą Gminną. Bardzo dobry i szybki dojazd do centrum Kutna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Mława(Niedziałki + 18 km)

650 000 zł135 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:93 m²

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży budynku o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dmosin

Dmosin(Niedziałki + 22 km)

597 000 zł161,52 m² 3 696,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Zamieszkaj tam, gdzie natura spotyka komfort, a przestrzeń daje pełną wolność aranżacji. Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym, wybudowanego według znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Radzimowice

Radzimowice(Niedziałki + 25 km)

1 299 000 zł500 m² 2 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferta na wyłączność W naszym biurze Cena do negocjacji! Wyremontowany, odnowiony dworek z 1880 roku w okolicach Strzegowa, nad Wkrą. Powierzchnia ok 250m. Do kompleksu należy także.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Budzyn

Szreńsk(Niedziałki + 14 km)

790 000 zł128 m² 6 171,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość w miejscowości gminnej Szreńsk miejsce idealne dla rodzin poszukujących gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Działdowo

Nr 6,Działdowo(Niedziałki + 13 km)

880 000 zł305 m² 2 885,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Dom mieszkalno-usługowy w centrum Działdowa - idealny pod inwestycję i do zamieszkania! Lokalizacja - centrum Działdowa Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Działdowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Piątek

Piątek(Niedziałki + 4 km)

865 000 zł128 m² 6 757,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanego w odległości 6 km od Piątku. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, zamieszkiwany od 4 lat o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Krośniewicka

Łęczycka,Kutno(Niedziałki + 23 km)

600 000 zł253 m² 2 371,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:544 m²

Duży dom z dużym potencjałem. Oferujemy Państwu dom przy ul. Krośniewickiej w Kutnie. Wymaga częściowego dokończenia, nietypowy układ pomieszczeń, który sprawia ciekawe rozwiązania.